Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kent içinde kentle,
doğada doğayla
barışık projeler

 Konutlar 
     Tek Müstakil Konutlar :
     Uygulamaya hazır paket ev projeleri ve müşteri isteği doğrultusunda geliştirilebilen özel mimari   
     uygulamalar olarak ikiye ayrılmaktadır.

     Her iki konut uygulaması da, müşterinin isteğine bağlı olarak aşağıda belirtilen çeşitli aşamalarda 
     teslim edilebilir:
     • Anahtar teslim (Mefruşat hariç diğer tüm detayları bitmiş olarak teslim edilir.)
     • Dıştan bitmiş (Dış görünümü bitirilmiş yapı, duvar boyaları, yer kaplamaları, iç kapılar ve ıslak     
        mekanlar yapılmadan müşteriye teslim edilir.)
     • Hafif çelik strüktür teslim (Kaplanmaya hazır hafif çelik strüktür olarak teslim edilir.)

     Toplu Müstakil Konutlar
     SCS Çelik Yapı Çözümleri, toplu konutlarda birçok avantaj sağlar. Her türlü hava koşulunda son 
     derece hızlı inşa edilebilen hafif çelik yapılar, tek müstakil evlerde olduğu gibi değişik aşamalarda 
     teslim edilebilmektedir. Toplu konutlarda ulaşılan yüksek üretim kapasitesi, işverene büyük 
     maliyet avantajı sağlar.

• Sosyal Yapılar
Türkiye’de ve yurt dışında birçok sosyal yapı uygulaması gerçekleştirmiş olan Akşan, SCS çelik yapı sistemiyle ürettiği okul, hastane, yurt, itfaiye ve benzeri yapılarla sosyal yapı alanında da öne çıkmaktadır. Aralarında Avrupa’nın en büyük hafif çelik okul kampüsünün de bulunduğu birçok referansa sahip olan Akşan, hafif çelik yapı sisteminin getirdiği faydaları yüksek teknoloji ve bilgi birikimiyle harmanlayarak projelerine yansıtmaktadır. Tüm aşamaları Akşan bünyesinde çözülen bu yapılar, hem ekonomi hem de üstün deprem güvenliği sunmaktadır.


• Endüstriyel Yapılar
Endüstriyel yapılar, hafif çelik yapı sistemiyle üretilen, yapının tüm detayları proje aşamasında çözülmüş çok amaçlı yapı sistemleridir. Bu yapılar, depo, kümes ve sera olarak kullanılabildiği gibi küçük ve orta boy hafif sanayi işletmeleri için de kullanılmaktadır. Endüstriyel yapılarda da hızlı üretim avantajını öne çıkaran SCS çelik yapı sistemi inşaatın kısa sürmesini ve galvaniz kaplı profilleriyle hafif çelik yapının çok uzun ömürlü olmasını sağlar. Alternatif diğer tüm sistemlerden daha hafiftir, galvaniz strüktür bakım gerektirmez. Geleneksel sistemlere göre doğrama ve kaplamalarda çok daha uygun ve sağlıklı çözümler sunar. 6 m.’den 12 m.’ye kadar genişlik ve 5 m.’ye kadar yükseklik aralığında güvenle uygulanabilir.


• Paket Projeler
Akşan, müstakil konut markası AKEV ile ülkemizin güvenli konut sorununa en doğru ve kalıcı çözümü getiriyor. AKEV, çok katlı ve güvensiz yapılarda yaşamak zorunda kalan aileleri aynı ekonomik koşullarla, depreme dayanıklı, bahçeli müstakil bir ev sahibi yapmayı hedefliyor. 

AKEV, farklı ihtiyaçlara yönelik, projesi tamamlanmış, üretime hazır değişik metrajlarda hazırlanan bir dizi evden oluşuyor. 

Türk ailesinin yaşam tarzı göz önüne alınarak hazırlanan AKEV, geniş bir seçim yelpazesiyle müşterisinin beğenisine sunuluyor. İstendiğinde dıştan tamamlanmış olarak sadece 45 günde teslim edilebilen yapılar. Size evinizin içini kendi zevkinize göre döşeme imkanını sağlıyor. 

Bir diğer seçenek olarak da AKEV, iç yapısı tamamen bitmiş olarak teslim ediliyor. Bu seçenekte, sizin beğeninize ve koşullarınıza uygun olarak seçilen yerli ve yabancı markaların kaliteli ürünleriyle gerçekleşen tesisat, boya, vitrifiye uygulamalarının sonunda AKEV’iniz taşınmaya hazır hale geliyor.